Stolarz
  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa 23,48 zł. Miesięcznie 3940 - 5870 zł.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Praca w nowoczesnej i stale rozwijającej się fabryce mebli kuchennych, dużego eksporera na rynki całej Europy.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • praca na maszynach stolarskich takicj jak frezarki, piły, szlifierki, wiertarki.

Wymagania

  • umiejętność posługiwania się narzędziami stolarskimi;
  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Harmonogram

Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do soboty. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa 23,48 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne 3940 - 5870 zł netto.

Zakwaterowanie

Zapewniamy zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym blisko miejsca pracy. Są wszystkie niezbędne udogodnienia: kuchnia, łazienka, WI-FI. Darmowe mieszkanie, lub dopłata do własnej kwatery w wysokości 600 zł / miesiąc.

Osina

Osina (do 1945 niem. Schönhagen) – wieś gminna w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Osina, na Równinie Nowogardzkiej, nad rzeką Stepnicą, dopływem Gowienicy, w dolinie, wokół terenów pagórkowatych, pól i zagajników, w okolicach Osiny przebiega 15 południk długości geograficznej wschodniej, ok. 960 mieszkańców.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole