studiujepracuje.pl / oferty pracy / Pracownik produkcji

Pracownik produkcji

Kategorie: Pracownik produkcji
  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa 23 zł netto.

    Miesięcznie 3864 - 6440 zł netto.

  • Nocleg:
    Zapewniony lub dodatek mieszkaniowy 600 zł/miesięcznie

Opis Oferty

Firma, zajmują się produkcją specjalistycznego sznurka, zatrudni pracowników produkcji.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie.

Zakres obowiązków

  • praca przy rolkach i pojemnikach ze sznurkiem;
  • nadzór nad prawidłową produkcją;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • pracowitość;
  • sumienność.

Harmonogram

Praca w systemie 2 lub 3-zmianowym. Możliwość pracy w nadgodzinach.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa 23 zł netto. Miesięcznie 3864 - 6440 zł netto.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest bezpłatne lub istnieje możliwość dopłaty 600 zł miesięcznie osobom wynajmującym nocleg na własną rękę.

Dodatkowe informacje

  • odzież roboczą zapewnia pracodawca.

Niepruszewo

Niepruszewo – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Buk. Przez miejscowość przebiega droga wojewódzka nr 307, która w węźle Buk krzyżuje się z autostradą A2.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi
  • Goleniów, ul. Tadeusza Kościuszki 10b
MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole